Kolegu më penetroi thellë b…. me penisin gjigant

by on 31 March 2019

Përshëndetje! Dua të tregoj një histori mjaft të sikletshme dhe për këtë dua që të mbetem anonime. Jam një vajzë rreth 26 vjeçe nga Korça dhe para disa kohësh u njoha me një djalë rreth 30 vjeç nga Shqipëria e mesme.

Të dy u njohëm në punë, pasi tek puna ku punoja unë erdhi dhe ai. Dua të them se tërheqja fizike mes nesh ishte e menjëhershme, dhe më duhet të them se që në momentin që e pashë doja të bëja seks me të.

Një ditë pas pune kolegu më ftoi për një kafe dhe unë pranova me kënaqësi. Pasi u ulëm në kafene nisi një bisedë tejet interesante ku kuptuam se të dyve na pëlqente jeta e natës por edhe alkooli.

Dhe kështu vendosëm që atë natë të shkonim në një nga klubet e Tiranës. Mes muzikës dhe alkoolit kolegu filloi dume më prekur në prapanicë duke më thënë se i pëlqente shumë dhe unë në atë moment isha mjaft e eksituar dhe shpreha dëshirën time që të shkoja në shtëpinë e tij.

U nisëm urgjent për në shtëpinë e kolegut dhe filluam të bëjmë seks si të tërbuar, ai më prekte ngado, dhe pas pak çastesh më tha se kishte dëshirë të bënte seks anal me mua, pavarësisht këmbënguljeve të mia në fillim për ‘jo’, në fund iu dorëzova dëshirës së kolegut tim.

Por seksi anal me të është kthyer në një makth të vërtetë për mua, pasi penisi i tij ishte i madh dhe më shkaktoi dhimbje shumë të forta gjatë kohës që penetronte në prapanicën time.

Megjithatë dua të them se prej asaj dite vijoj të bëj seks rregullisht me kolegun, por jo më seks anal, pasi vetëm kur e mendoj më fillojnë dhimbjet në p….

botasot.info